Apel w Liceum Ogólnokształcącym

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Apel w Liceum Ogólnokształcącym

Dnia 07 lutego 2023 odbył się w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w CKU w Sosnowcu apel  podsumowujący miniony semestr.                                                                                                                Prowadząca to spotkanie Pani kierownik Jadwiga Ragan przedstawiła wszystkim zebranym sprawozdanie z klasyfikacji klas po I semestrze nauki w roku szkolnym 2022/2023.

Pogratulowała słuchaczom  najstarszej klasy w szkole, klasie 4BLD, najlepszych wyników w nauce – najwyższej średniej z klasyfikacji semestralnej w szkole  i najwyższej frekwencji uzyskanej                                     w I semestrze roku 2022/2023.

Następnie zapoznała zebranych nauczycieli i słuchaczy z wynikami klasyfikacji pozostałych klas po zakończonym I semestrze. Prowadząca omówiła także przeprowadzone  egzaminy semestralne we wszystkich klasach,  podając wyniki tych egzaminów. Podziękowała nauczycielom za pracę włożoną w ich przygotowania i przeprowadzenie.

Przewodnicząca  samorządu szkolnego P.S.Ptak podziękowała w imieniu słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych  wszystkim nauczycielom za wyrozumiałość, pomoc i życzliwość okazywaną uczniom na egzaminach.

Na zakończenie apelu P.J.Ragan podsumowała ważne wydarzenia minionego semestru, podając wnioski i uwagi nauczycieli.

Po zakończeniu spotkania słuchacze rozeszli się do klas na zajęcia.