Egzaminy semestralne tuż, tuż….

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Egzaminy semestralne tuż, tuż….

Przed słuchaczami Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Sosnowcu  kolejna sesja egzaminów semestralnych. Startujemy już dnia 01 czerwca br. egzaminami pisemnymi z j.angielskiego. Potem kolejno matematyka, język polski, historia, chemia….

Do egzaminów przystępują tylko ci, którzy mają bardzo dobrą frekwencję na zajęciach i pozytywne oceny zaliczeniowe, czyli zdecydowana większość słuchaczy naszego Liceum.                                                                                               Obecność na każdej lekcji, aktywność na zajęciach, kontakt z nauczycielem gwarantują dużą wiedzę i dobrą zdawalność egzaminów semestralnych w naszej szkole.

Słuchacze nie mają powodów do stresu przed kolejnymi sesjami, bo przyjazna atmosfera, pomoc egzaminatorów, zrozumienie i wsparcie od lat towarzyszą zdającym. W tym roku będzie podobnie.

Życzymy wszystkim słuchaczom szczęścia i powodzenia.