Nowy rok szkolny 2023/2024

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Nowy rok szkolny 2023/2024

Inauguracja nowego roku szkolnego 2023/2024 miała miejsce w dniu 4 września o godzinie 16.00.

Kolejny semestr nauki rozpoczęli słuchacze, nauczyciele i dyrekcja.

Jako pierwszy głos zabrał pełniący funkcję dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ul. Kilińskiego 25 od roku szkolnego 2023/2024 – Pan Zbigniew Zalas. Przywitał wszystkich zebranych i życzył słuchaczom sukcesów w nauce i powodzenia. Przedstawił wicedyrektora Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych Pana Radosława Śląskiego, który podkreślił rangę wykształcenia średniego i możliwość łączenia nauki z pracą. Słuchacze poznali również nauczycieli uczących w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Po spotkaniu na holu szkoły opiekunowie poszczególnych klas przeszli ze słuchaczami do sal lekcyjnych w celu przekazania szczegółowych informacji dotyczących funkcjonowania Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.