OSTATNI DZWONEK

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> OSTATNI DZWONEK

W dniu 27  kwietnia 2023 roku  Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych pożegnało tegorocznych abiturientów. W uroczystym spotkaniu udział wzięli:  Dyrekcja CKZiU – mgr inż. J.Górski, mgr E.Bartosińska, opiekun klasy kończącej szkołę –mgr B.Rzeszutek, nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, klasy 1-3 oraz najważniejsi goście – słuchacze – abiturienci klasy 4BLD.

Słowami piosenek M.Grechuty oraz słowami wyrażającymi znaczenie wiedzy i wykształcenia, przedstawicielki klas drugiej i trzeciej zwracały się do odchodzących koleżanek i kolegów. Dyrektor szkoły J.Górski gratulował słuchaczom klasy 4BLD otrzymania świadectwa ukończenia Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych  wyrażając  zrozumienie  i podziw dla osób dorosłych, które podejmują jeszcze trud uczęszczania do szkoły i zdybywania wiedzy. Wicedyrektor  E.Bartosińska gratulowała i życzyła powodzenia, sukcesów oraz możliwości wykorzystania  wykształcenia średniego w życiu zawodowym.

Była radość, uśmiech ale i łzy wzruszenia ze strony abiturientów. Pani S.Ptak bardzo gorąco i serdecznie dziękowała Dyrekcji i całemu Gronu Pedagogicznemu  szczególnie opiekunowi klasy mgr B.Rzeszutek za  podzielenie się i podarowanie swojej wiedzy i doświadczeń  słuchaczom klasy 4BLD.

Naszym absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy zadowolenia i sukcesów w dalszej drodze zdobywania wiedzy.

Maturzystom połamania piór i zdania egzaminów maturalnych.