REKRUTACJA ROK SZKOLNY 2020/2021

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> REKRUTACJA ROK SZKOLNY 2020/2021

REKRUTACJA  WOLNE MIEJSCA

ZAPRASZAMY  WSZYSTKIE  ZAINTERESOWANE  OSOBY  DO  PODJĘCIA  NAUKI  W NASZYM LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM  DLA  DOROSŁYCH

MAMY  JESZCZE  WOLNE  MIEJSCA  W  LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM  DLA  DOROSŁYCH  W  SOSNOWCU  !!!
    Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do podjęcia nauki w naszym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych Sosnowiec ul. Kilińskiego 25
          Jeśli ukończyłeś szkołę podstawową, zasadniczą szkołę zawodową lub branżową szkołę 1 stopnia, możesz u nas zdobyć wykształcenie średnie i przystąpić do matury.
           Szkoła jest bezpłatna. Nie ponosisz żadnych kosztów.
tel. 32 26611 80 wew.18

Oferujemy  możliwość  zdobycia  wykształcenia  średniego,  przygotowanie  do  egzaminu  maturalnego, naukę  języka  obcego, miłą  atmosferę  i  wspaniałą  kadrę  nauczycielską.

Kwestionariusz (wniosek  o przyjęcie) dla  kandydatów  znajduje  się  na  naszej  stronie  internetowej

www.cku.ckziu25.sosnowiec.pl

w  zakładce  ogłoszenia.

Należy  go  pobrać,  wypełnić, dołączyć  skan  świadectwa  ukończonej  szkoły  (szkoły  podstawowej, gimnazjum,   zasadniczej szkoły  zawodowej  lub  branżowej szkoły I stopnia)  i wysłać  na  adres:

ld@ckziu25.sosnowiec.pl                     TELEFON  32  266  11  80   wew.  18

ZAPRASZAMY!