ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21 W CKU

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/21 W CKU

ROZPOCZĘCIE  ROKU  SZKOLNEGO

1  września  o  godzinie  16.00  rozpoczęliśmy  rok  szkolny  2020/2021 w Liceum  Ogólnokształcącym dla Dorosłych
          Po  półrocznej  nieobecności  w  murach  szkoły,  słuchacze  przybyli  na  rozpoczęcie  aby  spotkać  się  ze  sobą,  z  dyrekcją  i  z  nauczycielami.  W  czasie  krótkiego  apelu  pani  wicedyrektor  E.Bartosińska  podała  najważniejsze  informacje  dotyczące  nowego  roku  szkolnego, funkcjonowania  szkoły  w  związku  z  reżimem  sanitarnym  ze  względu  na  epidemię  koronawirusa. Powitaliśmy  dwie  nowe  klasy.
         Następnie  słuchacze  spotkali  się  ze  swoimi  opiekunami, którzy  przekazali  bardziej  szczegółowe  zasady  organizacji  naszej  szkoły  i  odpowiadali  na  pytania  swoich  podopiecznych..
        Wszystkim  -  nauczycielom  i  słuchaczom - życzymy  przede  wszystkim  zdrowia,  wielu  sukcesów  w  zdobywaniu  wiedzy  i  w  pracy  zawodowej  oraz  nauki  w        normalnych  warunkach.