ŚWIĄTECZNY APEL W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM DLA DOROSŁYCH

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> ŚWIĄTECZNY APEL W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM DLA DOROSŁYCH

We  wtorek  20  grudnia 2022r.  słuchacze  Liceum  Ogólnokształcącego  dla Dorosłych  wraz  z  gronem  pedagogicznym  spotkali  się  na  apelu  z  okazji  zbliżających  się Świąt  Bożego  Narodzenia.

W  bardzo  nastrojowej  atmosferze  mogliśmy  wysłuchać  fragmentów  Pisma  Świętego opowiadających  o  przyjściu  Jezusa  na  świat i  najbardziej  znanych  polskich  kolęd. Prześliczna  dekoracja  pozwalała  przenieść  się  myślami   na  spotkanie  wigilijne  w  rodzinnym  gronie.

Na  koniec  naszego  spotkania  przedstawiciel  Samorządu  Słuchaczy  Pani  Stanisława  Ptak  złożyła  całej  naszej  społeczności  szkolnej  przepiękne  życzenia  świąteczne  i  noworoczne. Ślicznie  dziękujemy.