Wyróżnienie ZNP

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wyróżnienie ZNP

Przeszłość jest jak ogród zaczarowany,

Przyszłość jak pełna owoców misa.

Leopold Staff

Dnia 17 października br. nauczycielki naszej szkoły, Pani Agnieszka Gałużny i  Pani Barbara Rzeszutek zostały wyróżnione  przez  Prezesa Oddziału ZNP w Sosnowcu, za 25-letnie członkowstwo w Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Prezes Oddziału ZNP Pani Iwona Załucka-Kuta złożyła podziękowania  za owocną, pełną wymiany doświadczeń i przyjazną  współpracę, długoletnią przynależność związkową oraz zaangażowanie w działania naszej organizacji.