ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM DLA DOROSŁYCH

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM DLA DOROSŁYCH

22 czerwca  2023r. odbyło  się  zakończenie roku  szkolnego   w  Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Słuchacze dziękowali całemu gronu  pedagogicznemu za  trud  włożony  w całoroczną pracę. Gratulowali wszystkim swoim kolegom, którym udało się  otrzymać promocję na kolejny semestr nauki w szkole i życzyli udanych  i słonecznych wakacji.

Spotkanie słuchaczy i nauczycieli  na zakończenie roku szkolnego było również okazją do  pożegnania  dyrekcji szkoły w związku z zakończeniem pracy w CKZiU, a tym samym w  Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Nasi uczniowie bardzo gorąco i serdecznie dziękowali dyrektorowi Jackowi Górskiemu i wicedyrektor Ewie Bartosińskiej za kierowanie nasza szkołą, dbanie o dobrą organizację zajęć, pomoc udzielaną słuchaczom, którzy potrzebowali wsparcia. Życzyli satysfakcji, dużo zdrowia i aby zasłużony odpoczynek przebiegał w spokoju.

Życzymy  spokojnego  i  bezpiecznego wypoczynku!!!